SERIE A

VIDEO Pogledajte fantastičan gol Rabiota protiv Milana

MILAN i Juventus igraju derbi 31. kola Serie A na San Siru, a trenutačno je 3:2.

Juventus je slomio otpor Milana s dva gola u šest minuta drugog poluvremena, a prvi je bio fantastičan potez Adriena Rabiota.

Juventusov veznjak je u 47. minuti oduzeo loptu na svojoj polovici, sjajno se riješio jednog čuvara Milana i onda krenuo sprint prema golu.

Nitko 40 metara nije izlazio na njega, a Francuz je na ulazu u šesnaesterac sjajnim udarcem pogodio same rašlje za svoj prvi gol u 30. nastupu za Juventus.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku gola možete pogledati OVDJE.

Šest minuta kasnije na 2:0 povisio je Cristiano Ronaldo nakon velike pogreške domaće obrane, no Milan je okrenuo utakmicu u samo šest minuta. Prvo je Ibrahimović u 62. smanjio iz penala, četiri minute kasnije je asistirao Kessieju za 2:2 da bi u 68. Rafael Leao zabio za nevjerojatni preokret.