VIDEO Posuđeni napadač Dinama zabio krasan gol u Turskoj

Screenshot: Sport Klub

DINAMOV igrač na posudbi u Konyasporu Mahir Emreli zabio je lijep gol u utakmici 30. kola turskog prvenstva protiv Adanea Demirspora. Emreli je u 40. minuti oduzeo loptu protivniku uz aut-liniju, sjurio se prema golu i s 20-ak metara pogodio uz samu vratnicu za 1:1. Bio mu je to prvi gol u pet nastupa za turski klub.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ EMRELIJEV GOL.

Utakmica je na kraju završila pobjedom Adana Demirspora 2:1. Junak pobjede gostiju s golom i asistencijom bio je bivši napadač Gorice Cherif Ndiaye. Mahir Emreli igrao je do 60. minute, kada ga je zamijenio Robert Murić. Domagoj Pavičić ostao je na klupi Konyaspora.

Azerbajdžanskog reprezentativca Dinamo je ove zime poslao na posudbu u Tursku nakon što je u prvom dijelu sezone zaigrao samo 13 puta i zabio tri gola. Konyaspor ima pravo otkupa njegovog ugovora. U Dinamo je stigao u veljači 2022. godine, a ukupno je skupio 23 nastupa i pet golova za klub s Maksimira.