VIDEO Sjajan pogodak Krovinovića iz slobodnog udarca

HAJDUK je u polufinalu SuperSport kupa Hrvatske. Splićani su na Poljudu pobijedili Varaždin 5:0. Golove su zabili Ismael Diallo u 43., Filip Krovinović iz slobodnog udarca u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, Laszlo Kleinheisler u 64., Josip Elez u 67. i Marko Livaja iz kaznenog udarca u 72. minuti.

Posebno je efektan bio pogodak Krovinovića. On je prvo izborio prekršaj na 20-25 metara od gola Varaždina, a onda sjajno zabio desnom nogom u bliži gornji kut vratara Olivera Zelenike prebacivši živi zid. Veznjaku Hajduka ovo je bio treći gol sezone u svim natjecanjima, a zanimljivo je da je sva tri zabio protiv Varaždina, i to u tri utakmice. Ovo mu je bio prvi gol iz slobodnog udarca otkako je stigao u Hajduk u ljeto 2021. godine.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.