st. etienne - psg 1:3

VIDEO Teška ozljeda Neymara. U bolovima ga iznijeli s terena

PSG je u 13. kolu Ligue 1 pobijedio St. Etienne u gostima 3:1.

Domaćini su poveli u 25. minuti golom Bouange, a u 45. su ostali s desetoricom nakon što je isključen Kolodziejczak zbog rušenja Mbappea u čistoj kontri. Iz tog slobodnog udarca Messi je ubacio, a Marquinhos zabio za 1:1. Gosti su potpuno okrenuli u 79. minuti, kad je Di Maria zabio na prekrasnu asistenciju Messija, koji je u sudačkoj nadoknadi upisao i treću asistenciju za drugi gol Marquinhosa.

No, iako je pobijedio, PSG je potencijalno na duže ostao bez Neymara. Brazilac je u 84. minuti izbjegao klizeći start igrača St. Etiennea, ali je nehotice doskočio na njegovu nogu, nakon čega mu se zglob okrenuo pod pravim kutem.

Neymar je s očajem na licu počeo mahati s travnjaka i odmah je signalizirao da ne može nastaviti utakmicu te je iznesen s terena. Težina njegove ozljede još, jasno, nije poznata, ali po onome što se vidi na snimci, moguće je da će duže izbivati s terena.