bundesliga

VIDEO Trener u Bundesligi ošamario igrača na utakmici

MAINZ je u susretu 11. kola Bundeslige pregazio Koln 5:0 i, barem do subotnjih utakmica, skočio na treće mjesto na tablici. Mainz je poveo u 11. minuti golom Ingvartsena, a tragičar gostiju bio je Luca Kilian koji je dobio žuti karton nakon što je skrivio penal, a u 28. minuti je dobio drugi zbog naguravanja.

Koln s desetoricom nije imao nikakve šanse i Mainz je golovima Kohra u 35. i Stacha u 40. minuti do poluvremena riješio pitanje pobjednika. Težak poraz Kolnu u drugom poluvremenu su nanijeli Martin u 73. i Onisiwo u 84. minuti, a Mainzu je VAR poništio još dva gola.

Neobičan trenutak dogodio se u 76. minuti utakmice kad je gostujući trener Steffen Baumgart, inače poznat po ekscentričnom ponašanju, ošamario vlastitog igrača Hubersa. Prišao mu je na aut liniji i nešto mu rekao i onda ga lagano ošamario po licu. Baumgart mu se potom nasmijao, a šamar je više izgledao kao pokušaj bodrenja nego udarac.