VIDEO Utakmica u KL-u prekinuta jer su navijači grudali protivničkoga golmana

HJK i Aberdeen odigrali su 2:2 u susretu 5. kola Konferencijske lige. Domaćin je vodio 2:0 golovima Bandea i Hostikke, no Škoti su se vratili preko MacDonalda u 41. i Duka u 56. minuti susreta koji se igrao po velikoj hladnoći i snijegu u Helsinkiju.

Sudac je utakmicu nadoknadio četiri minute, ali se igralo čak 15 jer je susret u 92. minuti prekinut na neko vrijeme nakon što su gostujući navijači počeli grudama gađati golmana HJK-a. Spiker ih je prvo upozorio da to ne rade, a nakon toga sudac je prekinuo susret dok se navijači nisu smirili.

Inače, utakmica nije imala prevelikog rezultatskog značaja jer je HJK uoči ovog kola već ispao iz svih komnbinacija za prolazak skupine, dok su Škoti samo teoretski mogli proći u nokaut-fazu natjecanja.