Hugh Jackman je dva slavna glumca iz X-Mena nazvao britanskim Pacinom i De Nirom
HUGH Jackman mnogima je omiljeni X-Men, jedan od superjunaka mutanata koji su štitili sebe, ali i cijeli svijet od zlih sila. Jackman je u filmovima glumio Logana, odnosno Wolverinea, a nedavno je reprizirao ulogu u Marvelovom blockbusteru Deadpool & Wolverine, u kojem je imao glavnu ulogu uz Ryana Reynoldsa.
Iako je Jackman trenutno opet velika zvijezda o kojoj se priča, glumac dobar dio svoje slave duguje X-Men filmovima. Jednom prilikom, u intervjuu za BBC, osvrnuo se na suradnju sa slavnim i nagrađivanim glumcima Patrickom Stewartom i Ianom McKellenom, koji su u filmovima glumili Professora X-a (Charlesa Xaviera) i Magneta (Erika Lehnsherra).
"Bilo je fantastično. Raditi s Ianom i Patrickom na svom prvom holivudskom filmu bilo je jednostavno fantastično. Za mene su oni Pacino i De Niro, ali u engleskoj verziji. U svjetskim razmjerima imaju širi raspon talenata. Osjećao sam strahopoštovanje prema njima. Ian me povukao na stranu prvog dana i malo smo popričali, što me učinilo opuštenijim. Bio sam nervozniji radeći s njima nego s nekim holivudskim glumcima", rekao je tada Jackman, prenosi Far Out Magazine.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Ćevapi već od 2,79 €, somun za 0,25 € i ajvar 30% jeftiniji. Evo gdje
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Kad ste zadnji put bili nedostupni? Ako se ne možete sjetiti, niste jedini
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Ćevapi već od 2,79 €, somun za 0,25 € i ajvar 30% jeftiniji. Evo gdje
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!