Luka Bulić u novom Bullhitu obradio Stavrosovu "Dao bi' sto Amerika"
ODBROJAVANJE do prve utakmice Hrvatske protiv Engleske 17. lipnja ulazi u završnicu, a navijačka euforija iz dana u dan sve je veća. Kako bi povećali optimizam i dobro raspoloženje, Luka Bulić i Antena Zagreb predstavili su novi Bullhit.
Obrada Stavrosove pjesme "Dao bi' sto Amerika"
Ovoga puta, Luka Bulić je inspiraciju pronašao u velikom hitu legendarnog Jasmina Stavrosa "Dao bi' sto Amerika", koji je u parodijskoj obradi dobio novo, nogometno ruho.
"Htjeli smo dodatno zagrijati atmosferu na samom početku prvenstva. Teško da ćemo svi do Amerike, ali dobru atmosferu možemo stvoriti i doma. A naši neka samo pobjeđuju, inspiracije za nove Bullhite sigurno neće nedostajati", rekao je Bulić.
Novi Bullhit Antene Zagreb prati i videospot u kojem se pojavljuje cijela ekipa radija, odjevena u prepoznatljive crveno-bijele kockice. Uz navijačke rekvizite, pjesmu i dobro raspoloženje, pokazali su kako izgleda pravo navijačko zagrijavanje uoči prvog nastupa Vatrenih na prvenstvu.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Akcije su toliko dobre da bi police mogle biti prazne prije vikenda
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Kad ste zadnji put bili nedostupni? Ako se ne možete sjetiti, niste jedini
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Akcije su toliko dobre da bi police mogle biti prazne prije vikenda
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!