NAVIJAČI
Predsjednik Kluba navijača Armada dao ostavku
DEJAN BOŽIĆ više nije predsjednik Kluba navijača Armada. Božić je odstupio s mjesta predsjednika na izvanrednoj Skupštini održanoj uz nazočnost 35 članova tog tijela.
Osim neopozive ostavke skupštinari su izglasali promjene Statuta te ukidanje funkcije predsjednika koji je u Božićevu slučaju posljednjih godina donosila brojne glavobolje.
Na Skupštini su izabrana nova tijela udruge tajnik (Mateo Dejak), glasnogovornik (Marin Kozić), blagajnik, novi Upravni i Nadzorni odbor te likvidator (Luka Mihalović).
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara