PRIPREMNA UTAKMICA
Slavlje Osijeka u generalki za hrvatsko prvenstvo
NOGOMETAŠI Osijeka odigrali su posljednju pripremnu utakmicu za novu sezonu SuperSport HNL-a. Suparnik momčadi Nenada Bjelice bio je mađarski Kecskemeti, a Osijek je pobijedio 2:0.
U susretu u kojem je većina igrača dobila priliku Osijek je bio bolja momčad, a utakmica je riješena tek u završnici kada su golove postigli Antonio Mance i Mihret Topčagić. Početni rezultat nije se mijenjao do 77. minute, kad je Mance prizemnim udarcem s 25 metara zabio za vodstvo, a konačnih 2:0 sa sedam metara postavio je Topčagić samo tri minute kasnije.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara