Stephen King otkrio da je samo jednom u životu izašao iz kina
U NEKOM trenutku, svi smo bar jednom u životu razmišljali da izađemo iz kina. To se dogodilo i Stephenu Kingu.
Još 2022. romanopisac Linwood Barclay na Twitteru je napisao: "Jurassic World Domion je prvi film u posljednjih nekoliko godina zbog kojeg sam izašao iz kina."
King je na to odgovorio: "Otkad sam odrastao, izašao sam iz kina samo tijekom jednog filma - Transformera."
Mnoge je zanimalo na koji je nastavak mislio pa je King potvrdio da je riječ o prvom nastavku redatelja Michaela Baya.
Film je snimljen 2007. godine, a na IMDB-u ima ocjenu 7.0 od 10. Bio je nominiran u tri kategorije za prestižnu filmsku nagradu Oscar: najbolji zvuk, montaža zvuka i vizualni efekti. Na svjetskim kino blagajnama zaradio je 709 milijuna dolara te je bio peti najgledaniji film 2007. godine.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Ćevapi već od 2,79 €, somun za 0,25 € i ajvar 30% jeftiniji. Evo gdje
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Kad ste zadnji put bili nedostupni? Ako se ne možete sjetiti, niste jedini
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Ćevapi već od 2,79 €, somun za 0,25 € i ajvar 30% jeftiniji. Evo gdje
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!