Štenci iz prihvatilišta doživjeli dan koji nikada neće zaboraviti
USLIJED pandemije koronavirusa, akvarij u Georgiji morao je zatvoriti svoja vrata za javnost. Međutim, nisu baš totalno zatvorili vrata jer su posebni VIP gosti imali privilegiju uživati u privatnom posjetu jednom od najvećih akvarija na svijetu.
Ti su gosti bili štenci.
Kako ljudima nisu dopušteni posjeti, humanitarna organizacija iz Atlante uspjela je dovesti nekoliko svojih štenaca, navodi Cesar's Way.
Oni su objavili na svojoj Facebook stranici video s komentarom: "Naši su psići imali najbolji dan u životu. Imali su priliku istraživati akvarij u Georgiji, u vrijeme dok je zatvoren za javnost. Uspjeli su doživjeti razna iskustva i otkrića i steći puno novih prijatelja!"
Ovo je .
Homepage nacije.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
VIDEO Unuci i bake kuhali zajedno. Chef Mandarić otkrio što ga je impresioniralo
Ovako izgleda budućnost kuhanja
VIDEO Bez ovoga većina Hrvata ne može zamisliti dan. Slažete li se?
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
VIDEO Unuci i bake kuhali zajedno. Chef Mandarić otkrio što ga je impresioniralo
Ovako izgleda budućnost kuhanja
VIDEO Bez ovoga većina Hrvata ne može zamisliti dan. Slažete li se?