Barry: Prebio bih Andersona Silvu u K-1 meču!
Foto: Fightsite
MNOGIMA vrlo zanimljiv UFC-ov borac Pat Barry proteklih dana odlučio se na jednom inozemnom MMA forumu uključiti u raspravu o temi koliko bi uspješan bio sjajni Brazilac Anderson Silva kao borac u mečevima po K-1 pravilima.
Mnogi su uvjereni kako bi i bez mogućnosti borbe na parteru bio svjetski prvak, no ima i onih koji nisu toliko uvjereni u njegove mogućnosti kad je u pitanju isključivo stand-up borba. Među njima se našao i Pat Barry.
Jedan forumaš mu je postavio direktno pitanje bi li mogao prebiti Andersona u borbi po K-1 pravilima, a on je dao vrlo kratak i jasan odgovor. "Da", napisao je Barry, a u dodatne analize nije se ipak upuštao, samo je kasnije dodao kako smatra da su Andersonove mogućnosti ipak malo precijenjen.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara