NOGOMET
Nogometaš Evertona kažnjen jer je reklamirao kladionicu
NOGOMETAŠ Evertona i reprezentacije Kolumbije Yerry Mina kažnjen je s deset tisuća funti zbog kršenja pravila oko promocije kladionica.
Engleski nogometni savez kaznio ga je jer je sudjelovao u promotivnom spotu jedne kolumbijske kladionice, a prema pravilima saveza, igračima je zabranjeno promovirati kladionicu koja je vezana uz nogomet.
Mina je nakon Svjetskog prvenstva u Rusiji potpisao za Barcelonu, ali ubrzo se preselio u Everton.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara