Splitski paraolimpijci dobili svoje ploče na Zapadnoj obali
NA ZAPADNOJ obali u Splitu tijekom posebne svečanosti otkrivene su ploče posvećene splitskim paraolimpijcima koji su osvajali odličja na Paraolimpijskim igrama i Olimpijskim igrama za gluhe. Svoje ploče dobili su Anđela Mužinić, Antonia Balek, Dino Sinovčić i Ivan Mikulić.
Već nekoliko godina svoje ploče na popularnoj šetnici imaju svi osvajači medalja s Olimpijskih igara koji su rođeni u Splitu ili su pod Marjanom proveli dio svojih sportskih karijera. Dino Sinovčić osvojio je brončanu medalju u plivanju u Tokiju, Antonia Balek osvojila je zlata u bacanju kugle i koplja u Pekingu, Anđela Mužinić osvojila je srebro u stolnom tenisu u Riju, a Ivan Mikulić srebro u taekwondou u Tokiju.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara