Pogledajte Kekovu reakciju nakon remija u Istanbulu
Foto:HNK Rijeka/Youtube
RIJEKA je remijem 0:0 kod Basaksehira u Istanbulu otvorila europsku sezonu i izborila pozitivan rezultat uoči uzvrata na Rujevici.
Nakon utakmice Matjaž Kek mogao je biti zadovoljan, posebno obzirom na sudački previd kod ruke Rijekinog igrača u kaznenom prostoru i nakon sjajne reakcije golmana Prskala koji je u sudačkoj nadoknadi spriječio pogodak turske momčadi.
"Aktivan rezultat za obje ekipe, dosta dobro smo kontrolirali, mogli smo i povesti, a na kraju smo skoro bili kažnjeni. Očekivana utakmica. Naše razmišljanje je okrenuto prema Osijeku, moramo se rekuperirati za tu utakmicu", rekao je Matjaž Kek.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara