Lovac postao lovina: Messi u godinu dana zabio 91 pogodak!

BARCELONA je u posljednjoj prvenstvenoj utakmici ove godine svladala Valladolid 1:3. Budući da se Tito Vilanova oporavlja od operacije tumora parotidne žlijezde, momčad je po prvi puta vodio Jordi Roura.

Valladolid je odolijevao Barcinim napadima sve do 43. minute kada je Messi odličnim driblingom došetao do kaznenog prostora, a zatim dodao Albi koji je u petercu pronašao usamljenog Xavija. Nakon kratkog odmora, Barcelona je nastavila s visokim presingom, a u 59. minuti na scenu je stupio Leo Messi. Čarobnjak je fantastičnim prodorom ušao u kazneni prostor domaćina i preciznim udarcem s 10 metara pogodio mrežu.

Valladolid je u nastavku smanjio na 2:1 preko Guerra, ali konačan rezultat postavio je Tello u 93. minuti, samo minutu nakon što je ušao umjesto Pedra.