Marseille i Lyon u opasnosti: St. Etienne pobjedom protiv Ajaccioa skočio na 4. mjesto!

KOMPLETIRANO je 33. kolo Le Championnata, a pobjede su u dvobojima protiv Ajaccioa i Rennesa upisali St. Etienne, odnosno Troyes.

Osvajač francuskog Liga kupa slavio je protiv Ajaccioa sa 4:2, a golove su zabili Bodmer, Cohade i Aubameyang, koji je bio dvostruki strijelac. S druge strane, Mutu je postigao dva pogotka za Ajaccio.

St. Etienne se s ovom pobjedom približio trećeplasiranom Lyonu na samo dva boda, odnosno drugoplasiranom Marseilleu na četiri boda.

U drugoj utakmici, Troyes je golovima Bahebecka u 7. i Brecheta u 27. minuti srušio na gostovanju Rennes. Jedini pogodak za domaćina postigao je Feret iz penala u 31. minuti.