Rijeka izgubila od četvrtoligaša

NOGOMETAŠI Rijeke doživjeli su poraz u prijateljskoj utakmici protiv četvrtoligaša Krka s 2:1.

Po kiši i hladnom vremenu na igralištu Josip Uravić Pepi Rijeka je u kombiniranom sastavu dobro krenula u utakmicu, ali pokušaji Leškovića, Hristova i Tomasova nisu našli put do domaće mreže. Krk poveo u 24. minuti preko Kovačevića, a 24 minute kasnije Tucaković je udvostručio vodstvo domaćina.

Prvi poraz hrvatskog doprvaka u povijesti od krčkog kluba ublažio je Močinić sredinom drugog poluvremena.

Sastavi:

KRK: Tomašić, Kurolt, Jurasić, Konjić, Maglić, Nenadić, Tucaković, Čuturilo, Pejanović, Kovačević, Zec. (Još su igrali: M. Rošić, Grdinić, Lugušić, Turčić, Radić, Ilić, L. Rošić, Zubčić, Žic.
RIJEKA: Nwolokor, Bertoša, Lešković, Vešović, Budicin, Močinić, Cvijanović, Ajayi, Tomasov, Hristov, Ivančić. (Još su igrali: Berković, Collins, Gerald, Fumić, Budan, Vidas, Bajić).