Desetkovana Roma u Košicama prosula prednost od dva gola

NOGOMETAŠI Rome odigrali su bez pobjednika, 3:3, na gostovanju kod slovačkih Košica u prvoj utakmici četvrtog pretkola Europa lige.

Rimljani su u tom susretu nastupili znatno oslabljeni, budući da su zbog ozljeda izostali Juan, Doni, Julio Baptista, Simone Perrotta, Cicinho i Mirko Vučinić. No, najslavniji Romin igrač i kapetan Francesto Totti zaigrao je za svoju momčad i postigao dva gola koji su zaostatak od jednog gola preokrenuli u 3:1.

Košice su, naime, povele u 5. minuti golom Milinkovića. No, Totti s dva gola, u 38. minuti iz penala i 67. i Menez s golom u 52. minuti su osigurali preokret i vodstvo Rome. Košice su do kraja susreta uspjele poravnati na konačnih 3:3 zahvaljujući golovima Novaka u 71. minuti s bijele točke i u 81. minuti.

Europa liga, prva utakmica 4. pretkola:

Košice - Roma 3:3 (Milinković 5, Novak 71-11 m, 81 / Totti 38-11 m, 67, Menez 52)