Pogledajte kako je Vlašić namjestio dva gola u 3:0 pobjedi nad Atalantom

NIKOLA VLAŠIĆ je u svom 12. nastupu došao do prve asistencije u ovoj sezoni Serie A. Namjestio je gol za vodstvo Torina protiv Atalante u utakmici 14. kola. Pogodak je postigao Zapata, ali ničega ne bi bilo da se Vlašić ranije nije iskazao.

Hrvatski veznjak je cijelo prvo poluvrijeme bio posvuda po terenu, a kod pogotka se našao na lijevoj strani napada Torina. Kad je uspio doći do lopte na 30-ak metara od gola, sjurio se prema golu Atalante s bočne strane i ubacio na pet metara gdje je miran bio Zapata. Pogodak pogledajte OVDJE.

Drugi pogodak je u 56. minuti postigao Antonio Sanabria s bijele točke, a konačnih 3:0 postavio je ponovno Zapata i ponovno na asistenciju Nikole Vlašića. Taj pogodak pogledajte OVDJE.