Temišvar i Cluj odigrali derbi bez golova, ali s prekidom zbog huligana

DERBI susret 11. kola rumunjskog nogometnog prvenstva odigrali su vodeća Timisoara i drugoplasirani domaćin Cluj. Devedeset minuta igre nije riješilo pitanje pobjednika, te je susret okončan rezultatski miroljubivim 0:0 remijem.

Dinamov suparnik iz utakmica Europa lige imao je brojčanu nadmoć na terenu u Cluju, no igrača više od 72. minute, kada je drugi i isključujući žuti karton dobio Traore, nisu znali iskoristiti.

Inače, susret kojeg je pohodio i izbornik rumunjske izbrane vrste Razvan Lucescu, prekinut je već u drugoj minuti nakon što su navijači Timisoare, njih tristotinjak, zasuli travnjak bakljama i petardama, a jedna od njih eksplodirala je blizu njihova desnog braniča Edera Bonfima.

Prekid je trajao dvije minute.

Timisoara je i nakon 11. kola jedina neporažena momčad prvenstva. Sakupili su pet pobjeda i šest remija.