Dok su Vatreni slavili broncu s navijačima, Kolinda je poskrivećki snimala Macrona
DOK SU HRVATSKI reprezentativci na glavnom zagrebačkom trgu slavili brončanu medalju sa Svjetskog prvenstva u Kataru, bivša predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović nazočila je utakmici finala turnira između Argentine i Francuske.
Grabar-Kitarović je u dva navrata dolazila u Katar, prvi put je bila dok su Vatreni igrali u grupnoj fazi, zatim je napustila zemlju i vratila se ponovo na polufinale i utakmicu za broncu.
Snimala Macrona
Međutim, Kolinda je ranije otkrila kako je kupila kartu i za finale, pa je na kraju ipak, umjesto na doček, otišla pogledati posljednju utakmicu na prvenstvu, u kojoj je pobijedila Argentina i uzela naslov.
Kolinda se, čini se, dobro zabavila u loži, ali ovaj put je show napravio francuski predsjednik Emmanuel Macron, koji je veoma žestoko slavio golove svoje momčadi, ali nije znao da ga za to vrijeme snima Kolinda.
Bivša predsjednica snimila ga je kod sva tri gola i sve objavila na svojim Instagram Storyjima.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
Ljetna garderoba za manje od 10 €? Našli smo komade koji izgledaju odlično
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
Ljetna garderoba za manje od 10 €? Našli smo komade koji izgledaju odlično