Rod Stewart nakon 19 godina ponovno će zasvirati s bendom Faces
Foto: JLP
GLAZBENIK Rod Stewart nakon 19 godina odlučio je ponovno zasvirati s grupom Faces. Ipak, okupljanje će biti jednokratno i to povodom ulaska benda u Rock and Roll Hall Of Fame. Podsjetimo, Faces će zajedno s bendovima Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers i Beastie Boys 14. travnja ući u kuću slavnih. Rod Stewart je sam ušao u Hall Of Fame još 1994. godine.
Faces su engleski rock bend osnovan još 1969. godine te su tijekom karijere objavili četiri studijska albuma. Rod Stewart je bend napustio 1975. godine zbog ostvarivanja samostalne karijere, a potom je iz grupe otišao i Ronnie Wood koji se nakon nekoliko turneja i službeno pridružio Rolling Stonesima. Nekadašnji pjevač grupe Faces, Mick Hucknall kasnije je osnovao Simply Red. Zadnji put su zajedno svirali prije 19 godina.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
Ljetna garderoba za manje od 10 €? Našli smo komade koji izgledaju odlično
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
Ljetna garderoba za manje od 10 €? Našli smo komade koji izgledaju odlično