Hajdukova uprava u euforičnom raspoloženju stigla u Bukurešt
Foto: Ante Čizmić (Cropix)
EKSPEDICIJA Hajduka stigla je u Bukurešt gdje Bijele sutra očekuje utakmica godine protiv Unireje Urziceni, viceprvaka Rumunjske koji mora juriti pobjedu od 3:0.
Nakon 4:1 u prvom susretu Splićani su u veselom raspoloženju stigli u rumunjsku metropolu, a osim igrača i stručnog stožera s njima su i neki članovi Nadzornog odbora, među kojima odskače nenadmašni Miran Pelivan Mrki, koji je po dolasku u zračnu luku u Bukureštu odmah odjenuo zastavu Hajduka.
Uz uvijek dobro raspoloženog Mrkija i Mladena Grdovića kojeg je Hajduk poveo u Bukurešt, možemo samo zamisliti kakvo će ludilo vladati na povratku u Split. Jasno, u slučaju da Bijeli obrane veliku prednost...
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara