Tragedija u Zagorju: Muškarac poginuo nakon slijetanja quadom
U TEŠKOJ prometnoj nesreći koja se dogodila danas oko 15:30 u Poljanici Bistričkoj, na području općine Marija Bistrica, smrtno je stradao 53-godišnji hrvatski državljanin. Upravljajući četverociklom, odnosno quadom, muškarac je sletio s kolnika te je od zadobivenih ozljeda preminuo na mjestu događaja, priopćila je PU krapinsko-zagorska.
Cesta zatvorena, očevid u tijeku
Na mjestu nesreće u tijeku je policijski očevid kojim se utvrđuju sve okolnosti događaja. Zbog toga je od 16:05 sati za sav promet zatvorena dionica Županijske ceste 2204 Marija Bistrica - Konjščina, a promet se preusmjerava na obilazne pravce.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati