Sudar tramvaja i automobila na Maksimiru, došlo do zastoja
NA KRIŽANJU Maksimirske i Bukovačke ulice u Zagrebu jutros je došlo do sudara osobnog automobila i ZET-ovog tramvaja, što je prouzročilo prometni zastoj. Nesreća je zakomplicirala putovanje putnicima na tramvajskoj liniji 11 koja je vozila prema Črnomercu, a mnogi su morali nastaviti pješice, javlja RTL.
Manja šteta, došlo do zastoja
Zbog nesreće se stvorila kolona tramvaja koja se protezala od Dubrave prema Maksimiru.
Iz ZET-a su potvrdili da je zbog nesreće došlo do kratkotrajnog zastoja od 6:58 do 7:12 sati, no tramvajske linije nisu preusmjeravane. Prema informacijama s terena, riječ je o manjoj materijalnoj šteti. I zagrebačka policija zaprimila je dojavu, no budući da je nastala samo materijalna šteta, ZET nije tražio policijsko postupanje.
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Učitavanje komentara
Tražimo sadržaj koji
bi Vas mogao zanimati
bi Vas mogao zanimati