Rijeka minimalno izgubila od Salzburga

RIJEKA je u prijateljskoj utakmici u Austriji izgubila od RB Salzburga 1:0. Jedini pogodak na utakmici zabio je Adam Daghim u 60. minuti na asistenciju srpskog reprezentativca Petra Ratkova. Rijeka je u ovoj utakmici imala problema s ozljedama nekih stožernih igrača poput Lindona Selahija i Marca Pašalića.

Na drugoj strani priliku je u drugom poluvremenu dobio Roko Šimić, dok Luka Sučić nije konkurirao za nastup. Rijeci je ovo bila generalna proba uoči drugog kola kvalifikacija za Europa ligu idućeg tjedna, gdje će joj protivnik najvjerojatnije biti rumunjska hunedoara.

Rijeka protiv Salzburga: Zlomislić, Bogojević (89′ Kitin), Galešić (67′ Majstorović), Radeljić, Čabraja (67′ Dujmović), Petrovič, Butić (60′ Rukavina), Hodža, Banda (67′ Djouahra), Janković, Obregon (46′ Ivanović).